S.S.S

İnstamPro Satın Alma İşlemleri

İnstamPro Nasıl Satın Alabilirim, Sipariş Verebilirim ?

 • İnstamPro satın almak için öncelikle, web sitemizin sipariş ver menü’sü aracılığı ile paketinizi belirledikten sonra sipariş ver ‘e tıklayınız.
 • Sizi kayıt sayfasına aktaracaktır, gerekli bilgileri doldurduktan sonra giriş sayfasına yönlendirileceksiniz.
 • Eposta ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, kredi kartı simgeli olan bakiye ekleme menüsü aracılığı ile ödemenizi yapınız.
 • Tercihinize göre güvenli bir şekilde Türkiyenin en prestijli paytr firması sponsorluğunda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz,
 • Veya banka hesaplarımızdan herhangi bir’ine ödeme yaptıktan sonra gönderdiğiniz ücreti bakiye bildirimi yapınız.
 • Bakiyeniz onaylandıktan sonra, yeni sipariş ver menüsünde 6 dakikalık bir kurulum eğitim videomuz mevcuttur devamında sorularınızın cevabını oradan ayrıntılı izleyebilirisiniz.

PC Anahtarınız bu bilgisayarda aktif değildir uyarısı !

Not : Programda lisans koruması için usb kontrolü ve yönetici modunda çalıştırma kontrolü yapılmaktadır.
Bu sebebten dolayı, programı çalıştırmadan önce klavye maus hariç tüm usb’leri çıkartarak pc anahtarı iletmelisiniz.
Programı çalıştıracağınız zaman klavye ve maus hariç diğer usb’leri çıkardığınız taktirde program çalışır aksi halde, hata verir.
Programı çalıştırdıktan sonr dilediğiniz usb’leri geri takabilirsiniz. ( sadece çalıştırmadan önce çıkarmalısınız )

+ Yönetici modu koruması için ;
Programı ilk çalıştıracağınız zaman ( Pc anahtarı iletmeden önce ) yönetici modunda çalıştırırsanız,
Programı her çalıştırmanızda yönetici modunda çalıştırmanız gerekecek, aksi halde pc anahtarı normal çift tıklamadaki’nden farklı olacağından,
PC anahtarı hatası verecektir.

Lisans Sunucusuna Ulaşılamıyor Hatası!

Lisans sunucusuna ulaşılamıyor hatası alıyorsanız öncelikle internet bağlantınızı kontrol ediniz, bağlantınız var ise chrome tarayıcısını açtıktan sonra.

Ayarlardan proxy ayarlarını bulunuz ve internet ayarlarına tıklayarak proxy ile ilgili en üstte 2 seçenek olacaktır, buradan ayarları sadece üstteki otomatik ayarlansını seçerek tamam veya kaydet’e basınız daha sonrasında programı calıstırınız sorun çözülmüş olacaktır.

Programı Başka Bilgisayarda Kullanabilirmiyim?

İnstamPro ‘yu aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanamazsınız fakat, olası durumlarda bilgisayarınzı değiştirdiğiniz taktirde program üzerinde bulunan pc anahtarınız alanındaki kodları ve lisans kullanıcı adınızı bize destek talebi olarak iletmeniz durumunda var olan lisansınızın anahtarı diğer iletmiş olduğunuz bilgisayara aktarım sağlanmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Takip Engeli Oluşurmu?

İnstamPro takip engeli oluşmadan takip yapmanızı sağlar, ve programın özelliklerinden biride budur.

Günlük Kaç Kişiyi Takip Ettirebilirim ?

İnstamPro ile günlük ortalama 1200-1800 kullanıcıyı takip ettirebilirsiniz ortalama %60 ‘ı sizi geri takip eder. ( size dönüş sağlar )

Bilgisayarım kapanırsa ne olacak ? Program kapanırmı ?

Bilgisayarınız kapanırsa eğer, her bilgisayar programında olduğu gibi program kapanır fakat korkmayın 🙂 ! Programı tekrar açtığınız’da kaldığınız yerden devam edilsinmi sorularına evet’i işaretleyerek kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz.

İnstamPro Kullanırsam Hesabım Kapanırmı? Çalınırmı ? Ele Geçirilirmi?

Bu tarz sorular çok fazla geldiğinden listemizde en üstte yer verdik 🙂

İnstamPro hesabınızı güvene almaktadır ve şifrenizi hiçbir şekilde kayıt altına almaz ! Program ile giriş yaptığınız esnada ssl 256 sertifikalı sunucularımızda işlem görerek program üzerinde bilgileriniz işlenir ve program üzerindede md5 + sha 256 ile tekrar şifrelenerek koruma altına alınır bu işlemler esnasında instagram bilgileriniz ( kullanıcı adınız ve şifreniz değişmez )

İnstamPro Ayarları Hakkında Sorular

İnstamPro Takip Ayarları Nasıl Olmalı ?

İnstagram hesaplarının limitleri her hesapta değişkenlik gösterebilmektedir, fakat İnstamPro için önerdiğimiz ideal ayarlar ;

 1. İşlem Süresi  : 20-50 Saniye aralığında olmalıdır
 2. Her 50 Takip’te bir bekleme süresi 2400 saniye olmalıdır
 3. Daha önce takip edilen kişiler atlansın işaretli olmalıdır.

İnstamPro Beğeni Ayarları Nasıl Olmalıdır ?

İnstagram hesaplarının limitleri her hesapta değişkenlik gösterebilmektedir, fakat İnstamPro için önerdiğimiz ideal ayarlar ;

 • İşlem Süresi : 60-150 Saniye aralığında olmalıdır
 • Her 50 işlemde bir bekleme süresi 1500 olmalıdır.

İnstamPro Yorum Ayarları Nasıl Olmalıdır?

İnstagram hesaplarının limitleri her hesapta değişkenlik gösterebilmektedir, fakat İnstamPro için önerdiğimiz ideal ayarlar ;

 • Yorum işlemleri için önerdiğimiz ayarlar ;
 • İşlem süresi : 50-150 saniye aralığında olmalıdır
 • Her 50 işlemde ( yorum’da ) bir bekleme süresi 1300 saniye ve işaretli olmalıdır
 • Random harf ve sayı eklensin seçeneği spam algılanmaması adına sayfanızın yararına olacaktır, spam oluşumunu engeller.

İnstamPro Toplu Mesaj Gönderme Ayarları Nasıl Olmalıdır?

İnstagram hesaplarının limitleri her hesapta değişkenlik gösterebilmektedir, fakat İnstamPro için önerdiğimiz ideal ayarlar ;

İnstagram’da telefonunuzdan dahi takip etmediğiniz insalara mesaj göndermeye çalıştığınızda 10 farklı kişiye mesaj gönderiminizden sonra mesaj gönderiminiz engellenir, fakat bu durum instampro için geçerli değildir.

 • Sizler için önerdiğimiz ayarlar ;
 • İşlem süresi 200-300 saniye aralığı olmalıdır
 • Her 9 mesajda bir bekleme süresi 1500 saniye olmalıdır.
 • Random harf ve sayı eklensin işaretli olmalıdır ( amaç mesajın sonunda karmaşık 5 haneli yazı yazdırarak mesaj farklılığı yaratmak ve spam oluşumunu engellemektir )

Sık Sorulan Sorular

Hesabınız Kilitlendi Hatası

Program üzerinde giriş yapmaya çalıştığınız’da hesap kilitlendi uyarısı alabilirsiniz korkmanıza gerek yok !

İnstagrama son giriş yaptığınız ip adresi ile programı çalıştırdığınız bilgisayarın ip adresi uyuşmadığı zaman bu hata çıkabilir çözümü’nün 3 yolu vardır.

 

 1. Hesap kilitlendi uyarısından sonra, instagram hesabınızı telefonunuzdan açınız.
 • İnstagram uygulaması içerisindeyken karşınıza farklı bir ip’den giriş yapıldı bu siz miydiniz ? uyarısına evet ‘i seçiyorsunuz.
 • Daha sonrasında programı tekrar açıp, giriş yap’a tıklıyorsunuz ve detay getirildi yazdıktan sonra programın sağ tarafında sayfanızın bilgileri gözüktükten sonra program kullanıma hazır hale gelmektedir.
 1. Program üzerinde hesap kilitlendi hatası oluştuğu esnada bir güvenlik duvarı ekranı açılır ve burada size ait bilgiler gözükür
 • Yapmanız gerekenler ; Öncelikle bilgileri getir’i tıklıyorsunuz daha sonrasında tercihinize göre seçeneklerden telefon veya epostanızı seçiyorsunuz.
 • Kod gönder’e tıkladıktan sonra seçiminize göre örn : telefon’u seçtiyseniz eğer telefonunza instagram tarafından kod gelecektir genelde rakam olur bu
 • Size gelen kod’u programda kod giriniz alanına yazdıktan sonra kod’u onaylaya ve hemen ardından işlemleri tamam’laya basınız ve sonuç başarılı olacaktır.
 1. Diğer 2 yönetemi denediniz fakat sonuç alamadıysanız eğer , yapmanız gereken tek şey ip adresinizi değiştirmek , ip adresinizi 2 yoldan değiştirebilirsiniz.
 • Modem’inizin arkasında bulunan siyah bir kablo ( power ) kablosu olur ve bunu çektikten sonra 10 saniye bekleyip tekrar taktığınızda ip adresiniz değişir ve , programı kapatıp tekrar açtığınızda ip adresiniz ‘ üzerinde bloke kalkacağından dolayı hesaba başarılı bir şekilde giriş yapacaktır.
 • Modeminiz’in ara yüzüne 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 veya 192.168.0.1 ip ‘leri üzerinden bağlanıp ethernet ayarlarını düzenle ve daha sonrasında kaydet diyerek veyahut bağlantıyı kes ve tekrar bağlan diyerek ip adresinizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Program takip işlemi yapmıyor, kimseyi takip edemiyorum ?

Öncelikle şunu belirtelim, instagram çok hızlı takip yaptığınız zamanlarda hesabınız üzerinde spam ve takip engeli oluşturur ve genelde etkisi 12-24 saat sürer ve engel kalkar ve takibe tekrar devam ettirebilirsiniz.

Fakat Takip Engelinin Diğer Sebebleri ;

 • İnstagram’da toplam takip edebileceğiniz kişi sayısı 7500’dür ve buna takip ettikleriniz ile askıda bekleyen takip istekleriniz de dahildir.
 • Askıdaki istekler takip ettiğiniz kişiler kısmında gözükmez bunun sebebi takip isteği gönderilen gizli sayfaların takip isteğinizi henüz onaylamamasıdır.
 • Askıdaki istekler birikmesinden dolayı ve takip ettiğiniz kişi sayısıda dahil olduğunda toplamda 7500’e ulaşıldığı zaman hesabınız hiç bir şekilde takip yapamaz.
 • Takip ettiklerinizin ve askıda bekleyen daha önce gönderilen isteklerin ( kabul etmeyen havada kalan ) isteklerin toplam sayısının 7000-7500’e yaklasmadıgını kontrol ediniz.

ÇÖZÜM : 

 • Takip İşlemlerinde > Otomatik Takipten Çıkarma < Menüsünü açınız , bu menünün çalışması için web giriş gerekmektedir.
 • Askıdaki isteklerin kontrol süresini 10- 15 saniye aralığı yapınız
 • Takipten çıkarma ayarı olarakta işlem süresi 15-30 saniye aralığı yapınız,
 • Her 50 çıkarmada bir bekleme süresini 1500 olarak ayarlayıp , kontrol başlat ‘a tıklayınız.
 • Ortalama 3 saat sonra takip yapabilirsiniz bu menü çalışırken.

Bir Diğer sebebide ip adresiniz’den kaynaklabilir , bu yüzden modeminizi kapatıp tekrar açmalısınız bunuda arkasındaki power ( siyah kablo ) ‘yu cıkarıp tekrar takabilirsiniz.

İnstamPro Gönderi Klonlamıyor, Video Klonlamıyor Sebebi Nedir ?

İnstamPro Programının stabil çalışabilmesi için ana menü’ ilk giriş esnasında ;
Mobil giriş yaptıktan sonra, web giriş ve acesstoken izni alınsın işaretli olarak tekrar giriş yapmalısınız.

Rakip sayfanın gönderileri gelmiyor ise, liste oluşmuyorsa eğer yukardaki yöntem tek çözüm yöntemidir.

Program takip yaparken kapanıyor sebebi nedir?

İnstamPro Takip işlemlerinde çalışma yaparken, daha önce istek gönderilenler hafızaya alınır ve kullanıcının tercihine bırakılarak ;
Eğer daha önce gönderilen istekler atlansın işaretlerseniz programın kapanmasını engellemiş olursunuz nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim.

Program takip işlemini yapmadan önce kullanıcı sayfalarını hızlıca tarar ve filtreleme işlemi yapar bu esnada eğer o tercih işaretli değilse eğer farklı bir alogirtma kullanarak taramayı dahada hızlandırır fakat peş peşe işlem yaptığı zamanlarda kilitlenip kapanabilir ( yoğun işlemden dolayı )

Çözümü : Daha önce gönderilen istekler atlansın işaretli olmalıdır