Bu sözleşme, instampro adı altında satışa sunulmuş hizmetlerin ve araçların satışını kapsar.

Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, siz ve instampro arasında yapılmış, Lisans Sözleşmesinde tanımlanan, bilgisayar programı ve bu programın kullanım hakları konusunda hukuki bir sözleşmedir.

İnstampro araçlarını her ne şekilde olursa olsun, bilgisayarınıza yüklediğiniz taktirde, bu sözleşme hükümlerinin sizi bağlayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

İnstampro Profesyonel Sosyal Medya Araçları Lisans Sözleşmesi instampro adı altında satışa sunulan tüm programlar, 556 sayılı Markaların Korunması hakkında kanun ve milletlerarası Patent Hakları anlaşmaları ile korunmuştur. instampro adı altında satışa sunulan tüm hizmetlerin ve araçların ücretsiz kullanım hakkı yoktur.

Satılmak suretiyle 1 bilgisayar için belirlenen süreler arasında lisans hakkı (kullanma hakkı) verilir.

1. Kullanım Lisansı Hakkı: Bu sözleşme size şu hakları sağlamaktadır: instampro adı altında satışa sunulan tüm araçların tek bir kopyasını bir bilgisayara yükleyebilir ve tarafınızca belirlenen süre aralığında kullanabilirsiniz. instampro adı altında satışa sunulan tüm programları ancak bilgi saklama amacı ile diğer bir bilgisayara kopyalayabilir veya kayıt cihazına kaydedebilirsiniz. Üzerinde instampro adı altında satışa sunulan tüm programların yüklenmiş olduğu her bir bilgisayar için, belirlediğiniz süre aralığında, ayrı bir lisans almanız ve tahsis etmeniz gerekmektedir. instampro adı altında satışa sunulan tüm programlar için alınan bir lisans, değişik bilgisayarlar arasında paylaşılamaz veya aynı zamanda kullanılamaz.

2. Diğer Hak ve Sınırlamalar: . Ters Mühendislik İşlemi, Parçalara Ayırma ve Demonte Etme Konusunda Sınırlamalar : instampro adı altında satışa sunulan tüm programları ters mühendislik işlemine tabi tutamazsınız, parçalara ayıramaz veya demonte edemezsiniz. . Parçalara Ayırma: instampro adı altında satışa sunulan tüm programlar, bu sitede tek bir ürün olarak lisanslanmıştır. instampro adı altında satışa sunulan tüm programlar satış sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe birden çok bilgisayarda kullanılamaz. . Kira: instampro adı altında satışa sunulan tüm programları üçüncü kullanıcılara kiralayamazsınız. . Yazılım Programının Devredilmesi: instampro adı altında satışa sunulan tüm programları, sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek başka bir kullanıcıya devir edebilirsiniz.. . Sona Erme: Bu sözleşmenin hükümlerine aykırı hareket etmeniz halinde, instampro diğer hiç bir hakka zarar vermemek şartıyla bu sözleşmeyi sona erdirebilir.Bu durumda, instampro adı altında satışa sunulan tüm programların tüm kopyalarını ve bütün diğer parçaları ile birlikte imha etmeniz gerekmektedir.

3. Güncellemeler (Update): instampro adı altında satışa sunulan tüm araçlar yenilenmiş bir araç ile (İnternet aracılığı) güncelleştirilir. instampro adı altında satışa sunulan tüm araçları tek bir ürün paketi olarak kullanılabilir. Aksi satış ve bayilik sözleşmelerinde ayrıca belirtilmediği sürece birden fazla bilgisayarda kullanılamaz.

4. Telif Hakkı: instampro adı altında satışa sunulan tüm hizmet ve araçlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır. Ancak; a) instampro adı altında satışa sunulan tüm araçların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da b) instampro adı altında satışa sunulan tüm araçları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz.

5. İade ve Değişim instampro adı altında satışa sunulan tüm araçlar için, Lisans numarası girilmiş, aktif edilmiş programların başka bir yazılım ile değiştirilmesi veya iadesi mümkün değildir. Ancak, instampro araçlarını bilgisayarınızda hiç açılmadı ve lisans numarası girilmedi, aktif edilmedi ise, tarafımızca ücret iadesi yapılabilir.

6. Crack, Hack Girişimleri instampro adı altında satışa sunulan tüm araçların cracklenmesi, websitesinin yönetim paneli veya veri tabanına yasal olmayan yollar ile girilmesi veya girilmeye çalışılması yasaktır. Bu tür girişimlerin tesbiti halinde, instampro'ın hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.

7.Destek ve Yardım instampro adı altında satışa sunulan tüm hizmet ve araçlar ile ilgili herhangi bir soru ve sorununuzda, yardım ve destek hizmeti, yalnızca instampro.com websitesi üzerinden Destek Talebi bölümünden verilecektir. Telefon, mail veya 3. parti forum ve websiteler üzerinden yardım verilmeyecektir. Kullanıcı, her ne nam ve ad altında olursa olsun instampro.com websitesi haricinde kendisine ulaşılması ve kişisel bilgi, şifre veya özel sayılacak bilgileri paylaşması durumunda instampro'ın hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

8. Yazılım Sorumluluğu ve Kullanım İhlali instampro adı altında satışa sunulan tüm araçların kullanım sorumluluğu, satın alan kullanıcıya aittir. instampro araçlarının kötüye kullanımında, hizmet sağlayıcı websiteler üzerinde vereceği zarardan instampro adı altında satışa sunulan araçlar sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, instampro adı altında satışa sunulan herhangi bir hizmet ve aracı satın alarak, bu maddeyi kabul etmiş sayılır.

9. Bilgilerin Saklanması ve Güvenlik . instampro.com websitesi üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme sistemi üzerinden ödeme yaparsınız. . instampro.com sitesi üzerinde kredi kartı bilgileriniz saklanmaz. . instampro.com sitesinden yaptığınız alışverişlerde, tüm ürünler için fatura kesilir. Kesilen faturanızın adresinize yollanması için, Firmamız tarafından belirlenen kargo ücretini ödemeniz gerekmektedir..

Adınıza fatura kesebilmemiz için İsim, soyisim, adres, telefon, T.C. Kimlik numarası gibi bilgileriniz, instampro.com üzerinde güvenli şekilde saklanır. . instampro.com sitesi üzerinde saklanan bilgileriniz, adli makamlar haricinde, üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

10. Tüm sistem üyelerine e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Sisteme üye olarak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz.

11. www.instampro.com Tarafından üyelik oluşturup, kayıt olan her kullanıcının telefon numarasına istenildiği zaman mesaj gönderme hakkına sahiptir.

12. Alt Yapının Zorunlu Değişimi, Kaynakların Sonlanması instampro altındaki tüm yazılımlar, hizmet verdiği sitenin/uygulamanın/web sitesinin alt yapısını kullanır. Alt yapısını kullandığı sitenin/uygulamanın/web sitesinin çözülemez değişimi (araçların engellenmesi, girişlerin engellenmesi, takip & beğeni & yorum & özel mesaj & resim yükleme & resim silme ve yapılan tüm işlemlerin engellenmesi), kaynaklarının çeşitli şekilde kullanımının engellemesi (site erişim engeli, ip blokesi, kullanıcı engellenmesi, kullanıcı profilinin yasaklanması), kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.

  • Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre yönetmelik, anında ifa edilen hizmetlere cayma hakkı tanımamıştır. Örneğin, anında indirilip kullanılan yazılım ve programlarda, anında indirilebilen müzik yada videolarda, sipariş üzerine özel olarak hazırlanan ürünlerde, son kullanma tarihi geçebilecek mallarda, paketi açılmış kaset, CD ve benzeri veri depolama aygıtlarında, e-gazete ve e-kitap gönderilmesi durumunda tüketici hiçbir şekilde cayma hakkını kullanıp ürünü iade ederek parasını isteyemeyecektir.
    İnstampro Lisanslı yazılım'ın lisansı aktif edilip kullanıldığı andan itibaren, tüketici hiçbir şekilde cayma hakkını kullanıp ürünü iade ederek parasını isteyemeyecektir.

  • 4077 sayılı Tüketici Hakları Kanununun tüm bilgilerine erişebilmek için tıklayınız.

İşbu Sözleşme 12 (on iki) maddeden ibarettir. Üye olmak isteyen ve yazılımları kullanmak isteyen kişi işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğindeki tüm maddeleri kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

SMS IPTALI İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER;

Iptal yazıp bir boşluk bırakıp numaranızı yazdıktan sonra
0545 280 31 39
Numarasına Sms Gönderiniz.